(0332) 29–33–29, (094) 90–84–329

 (0332) 29–33–29, (094) 90–84–329  написати нам

наприклад: Acer Aspire One 751h-52Bw Red

Кошик

Немає жодного товару доданого до замовлення.

Notix — комп’ютерний інтернет-магазин
(0332) 29–33–29, (094) 90–84–329
Головна сторінка веб-сайту «Нотікс» — комп’ютерний інтернет-магазин
Графік роботи магазину в ТЦ "Караван": карантин до 24 січня згідно постанови уряду від 09.12.2020 р. №1236

 (0332) 29–33–29, (094) 90–84–329  написати нам

наприклад: Acer Aspire One 751h-52Bw Red

Комп’ютерні мережі (КМ)

Тільки правильно і професійно спроектована мережа, дає гарантію того, що Ви зможете уникнути проблем при роботі в ній. Наші співробітники є фахівцями високого рівня, вони постійно вдосконалюють свої навички роботи, впроваджуючи передові технології.

Структуровані кабельні системи (СКС) та локальні обчислювальні мережі (ЛОМ)

СКС або іншими словами структурована кабельна система – це система слабкострумових кабелів з високою пропускною здатністю, яка призначена для передачі різних інформаційних сигналів в межах однієї мережі. Сучасна система застосовується для установки та проведення телефонного зв'язку, комп'ютерних мереж, систем відеоспостереження, пожежної сигналізації, а також системи охоронної сигналізації.

Телефонні IP-мережі (рішення для офісу та дому)

IP-телефонія – це не просто сучасна система зв’язку, це зручний та економічний вигідний метод уникнути зайвих дротів та проблем із звичайними телефонними лініями, що дозволить підвищити безпеку телефонних розмов.

Системи відеонагляду (рішення для офісу та дому)

Системи відеонагляду активно використовуються не лише в охоронних системах, за допомогою яких ведуть контроль спеціальні служби охорони. Подібні системи можуть бути встановлені вдома або в офісі для особистого нагляду за об’єктами особливої уваги.

Заправка та відновлення картриджів

Надаємо послуги з заправки і відновлення картриджів для лазерних принтерів і копірів не один рік. За цей час зуміли створити комплекс оригінальних технологій та методів заправки, профілактики, відновлення більшості вузлів картриджа і самого пристрою, які гарантують високу якість друку.

Модинг та стайлинг ваших девайсів

Професійне обклеювання різноманітних пристроїв, гаджетів, девайсів і всіляких предметів будь-якими видами вінілових плівок 3М ™ Di-Noc ™.Завдяки цій послузі ваші улюблені речі наберуть не тільки новий зовнішній вигляд і унікальність, але також будуть надійно захищені від подряпин і пошкоджень.

Відеозйомка Notix Video

Ми пропонуємо для Вас послуги з відеозйомки професійним обладнанням, високотехнологічний монтаж у стандарті Full HD, розробку сценарію відповідно до побажань замовника, запис на Blu-ray та DVD диски з оформленням, формування фотоальбому

Встановлення СБПЧ

Використовуючи систему безперебійної подачі чорнил в домашніх умовах досягається значна економія грошей і часу на друк фотографій та будь-якої кольорової  продукції. Наприклад вартість фотографії 10х15 см вийде 30 копійок! (Лабораторії - від 1 до 5 грн.)

Діагностика та ремонт ноутбуків

Виконуємо діагностику та ремонт ноутбуків високого рівня складності. Кваліфікований персонал швидко та якісно усуне недоліки ваших девайсів у найкоротші строки. Ми не пропонуємо міняти повністю запчастину на нову, якщо можна зекономити ваші гроші і відремонтувати несправну. Використовуємо для ремонту тільки нові запчастини. Досвід сервіс-інженерів в цій галузі більше 5-ти років.

Діагностика та ремонт ПК

Діагностика та ремонт периферії

Каталог інтернет-магазину Нотікс